Het team

Hier kunt u alle leden van ons team zien.
We beginnen met de onderbouw en u kunt verder naar beneden scrollen
om onze andere collega's te zien.

Informatie op deze pagina is i.v.m. werkzaamheden voor het volgende schooljaar mogelijk incompleet.

Onderbouw

Juf Esther M
Juf Esther M

Groep 1A (maandag, dinsdag woensdag)

Juf Mariska
Juf Mariska

Groep 1A (donderdag, vrijdag)

Juf Sophie
Juf Sophie

Groep 1B (hele week)

Juf Britt

Groep 1C (maandag,dinsdag,donderdag)

Juf Vivian

Groep 1C (woensdag,vrijdag)

Juf Anne

Groep 1D (maandag, dinsdag, woensdag, donderdag)

Juf Hilda

Groep 1D (vrijdag)

Juf Lian
Juf Lian

Groep 2A (maandag, dinsdag woensdag)

Juf Anita

Groep 2A (woensdag, donderdag, vrijdag)

Juf Annika
Juf Annika

Groep 2B (maandag, dinsdag woensdag)

Juf Dorothea
Juf Dorothea

Groep 2B (donderdag, vrijdag)

Juf Evelien
Juf Evelien

Groep 2C (maandag, dinsdag woensdag, donderdag)

Juf Gerharda

Groep 2C (vrijdag)


Middenbouw

Juf Esther B.
Juf Esther B.

Groep 3A (hele week)

Juf Petra
Juf Petra

Groep 3B (maandag, dinsdag)

Juf Dirma
Juf Dirma

Groep 3B (dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag)

Juf Elly
Juf Elly

Groep 3C (maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag)

Meester Luuk
Meester Luuk

Groep 4A (maandag, dinsdag, vrijdag)

Juf Tirsa
Juf Tirsa

Groep 4A (woensdag, donderdag)

Juf Simone
Juf Simone

Groep 4B (maandag, dinsdag woensdag, donderdag)

Juf Jessica
Juf Jessica

Groep 4C (hele week)

Juf Milou
Juf Milou

Groep 4C en 3C (dinsdag, woensdag)

Juf Monica
Juf Monica

Groep 5A (maandag, dinsdag woensdag)

Juf Rozanne
Juf Rozanne

Groep 5A (donderdag, vrijdag)

Meester Auke
Meester Auke

Groep 5B (hele week)

Juf Sophie V

Groep 5C (maandag, dinsdag woensdag)

Juf Wendy
Juf Wendy

Groep 5C (woensdag, donderdag, vrijdag)


Bovenbouw

Juf Annelies

Groep 6A (maandag, dinsdag, vrijdag)

Juf Hieke
Juf Hieke

Groep 6A (dinsdag woensdag, donderdag)

Juf Aline
Juf Aline

Groep 6B (hele week)

Juf Annemieke
Juf Annemieke

Juf Yvonne
Juf Yvonne

Groep 6C (maandag, woensdag, donderdag)

Juf Rozanne

Groep 6C (dinsdag,vrijdag)

Meester Arjan
Meester Arjan

Groep 7A (hele week)

Meester Kjelt
Meester Kjelt

Groep 7B (hele week)

Meester Jaap
Meester Jaap

Yuniors 7Y (dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag)

Meester Jan
Meester Jan

Groep 7Y en 8Y (maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag)

Meester Reinier
Meester Reinier

Groep 8A (hele week)

Meester Bas
Meester Bas

Groep 8B (woensdag, donderdag, vrijdag)

Juf Jolanda
Juf Jolanda

Groep 8B en 8C (maandag, dinsdag, vrijdag)

Juf Doortje
Juf Doortje

Groep 8C (maandag, dinsdag woensdag, donderdag)

Juf Irene
Juf Irene

Yuniors 8Y (hele week)


Algemeen

Juf Janet
Juf Janet

Intern begeleider

Meester Albert-Jan
Meester Albert-Jan

Vakleerkracht bewegingsonderwijs (hele week)

Meester Soenil

Onderwijsassistent / ICT Coordinator (hele week)

Juf Vivian
Juf Vivian

Onderwijsassistent (maandag, dinsdag, donderdag)

Juf Denise

Onderwijsassistent (dinsdag woensdag, donderdag, vrijdag)

Juf Loes
Juf Loes

Onderwijsassistent (hele week)

Juf Danielle
Juf Danielle

Onderwijsassistent (maandag, dinsdag, donderdag)

Juf Esther E
Juf Esther E

Onderwijsassistent (dinsdag woensdag, donderdag, vrijdag)

Juf Brenda

Onderwijsassistent (maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag)

Juf Mireille
Juf Mireille

Onderwijsassistent (maandag, dinsdag woensdag, donderdag, vrijdag)

Juf Roos

onderwijsassistent (dinsdag woensdag, donderdag, vrijdag)

Juf Suus (dinsdag)
Juf Suus (dinsdag)

onderwijsassistent (dyslexieklas)

Truus
Truus

Administratief medewerkster / Concierge (maandag, dinsdag woensdag)

Jan
Jan

Concierge (maandag, dinsdag, donderdag)

Monique
Monique

Vrijwilliger (maandag, dinsdag, woensdag)

Linda
Linda

Vrijwilliger


Directie

Meester Hans
Meester Hans

Directeur (hele week)

Juf Milou
Juf Milou

Plaatsvervangend directeur (maandag en donderdag)

Meester Jan
Meester Jan

Plaatsvervangend directeur (donderdag en vrijdag)